• "BohaterON w Twojej szkole''

• Uczniowie naszej szkoły brali  kolejny raz udział w akcji "BohaterON w Twojej szkole''. Jest to ogólnopolska kampania, której celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, a także promocja postaw patriotycznych i upowszechnienie historii Polski XX wieku. Efektem  zajęć są prace uczniów klas 8 wykonane metodą infografiki, które ukazują różne aspekty Powstania Warszawskiego. Udział uczniów w  tej akcji jest dowodem na to, że pamięć o bohaterach Powstania Warszawskiego trawa.

• PRZERWA NA CZYTANIE

• 26 października 2021 r. wzięliśmy udział w zorganizowanej przez bibliotekę szkolną ogólnopolskiej akcji pt. "Przerwa na czytanie". Tego dnia na każdej przerwie dzieci gromadziły się w bibliotece, aby posłuchać fragmentu wybranej książki. Był to z pewnością nieco inny sposób na spędzenie przerwy, który bardzo spodobał się naszym uczniom.

• AKCJA ZNICZ

• 1 listopada we Wszystkich Świętych uczniowie klas VIIIA i VIIIB wzięli udział w Akcji Znicz, której dochód został przekazany na rzecz Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio.

Jesteśmy dumni z naszych wolontariuszy!