• REMONT STANOWISK ROWEROWYCH

• Od środy 14.10 odbędzie się remont stanowisk rowerowych znajdujących się przy szkole. Bardzo prosimy o nieprzyjeżdżanie do szkoły rowerami na czas trwania remontu.

• Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie

w środę 14 października 2020 roku obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu nie odbywają się zajęcia dydaktyczne, a jedynie zajęcia wychowawczo-opiekuńcze z nauczycielami w godzinach od 9.00 do 11.45.

Oddział "0" prowadzi zajęcia w godzinach 8.00-13.00, świetlica prowadzi zajęcia bez zmian.

• X ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

• Dnia 5 października obchodziliśmy w naszej szkole X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji klasę przyozdobiły piękne plakaty związane z obchodzonym świętem, a podczas zajęć matematyki uczniowie rozwiązywali zadania i łamigłówki związane z tabliczką mnożenia. Najlepsi otrzymali medal Mistrza Tabliczki Mnożenia oraz bonus w postaci możliwości niepisania jednej kartkówki w semestrze. Na zakończenie wszyscy po wyczerpującym wysiłku otrzymali słodki upominek na regenerację sił :)