• Harmonogram wydawania świadectw szkolnych

• W związku sytuacją epimedemiczną w karaju, w tym roku szkolnym musimy inaczej zorganizować zakończenie roku szkolnego i wydawanie świadectw. Bardzo proszę by uczniowie przyszli do szkoły w wyznaczonych godzinach (szczegółowe informacje udzielą wychowawcy) i dostosowali się do procedur przebywania w szkole (maseczki, dezynfekcja rąk, zachowanie odległości). Jeżeli w piątek 26 czerwca 2020 r. pogoda będzie odpowiednia to spotkanie może odbyć się na boisku.

Klasa 3

Klasa 4

Klasa - 6b

Klasa - 2

Klasa - 6a

Klasa -1

Klasa - 5a

Klasa - 7

12.10 - Klasa - 8

UWAGI:

1. Odbiór świadectw szkolnych promocyjnych w dniu 26.06.2020 r. nie jest obowiązkowy. Świadectwa będzie można odebrać 1.09.2020 r.

3. Uczniowie i absolwenci wchodzący do szkoły mają obowiązek zdezynfekować ręce oraz mieć zakryte usta i nos.

4. Przed szkołą oraz na jej terenie obowiązuje zakaz gromadzenia się. Uczniowie oczekując na wydanie świadectwa zachowują bezpieczną odległość 1,5 metra.

5. Na terenie szkoły nie mogą przebywać osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobą chorą z powodu infekcji wywołanej koronawirusem lub podejrzaną o zakażenie.

• Chwalimy się!

• Uczennice naszej szkoły zdobyły trzy wysokie miejsca w Konkursie Biblijno - Plastycznym im. Sługo Bożego Kard. Augusta Hlonda. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)