• Organizacja pracy szkoły od 4 maja 2021

• Ogólne zasady, czyli kto i kiedy wraca do nauki stacjonarnej

• Od 4 maja br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych na terenie całego kraju wracają  do nauki stacjonarnej w szkole.

Uwaga! Działalność pozostałych szkół i placówek do 16 maja br. pozostaje bez zmian (kształcenie na odległość), w tym również w zakresie praktycznej nauki zawodu.

• Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).
            • Od 31 maja br. wszyscy uczniowie i słuchacze uczą się już stacjonarnie w szkołach i placówkach.

Podstawa prawna

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (czeka na publikację w Dzienniku Ustaw).

Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 3 maja 2021 r.

Departament Informacji i PromocjiMinisterstwo Edukacji i Nauki

zarz22-21.pdf​​​​​​​

• POLA NADZIEI NA POMORZU

• Bardzo dziękujemy za nominację Szkole Podstawowej im. Księdza Biskupa Konstantyna Dominika w Swarzewie!

Zachęcamy wszystkich, bez wyjątku do włączenia się do wspólnej zabawy i wsparcia dla 7 pomorskich Hospicjów.

Nie ma określonej aktywności, którą trzeba wykonać, stawiamy na dowolność. Można tańczyć, śpiewać, rysować, uprawiać sport, jak kto woli, i jak komu wygodniej. Wszystko co kojarzy się z wiosną, żonkilami i żółtym kolorem nadziei, może być symbolem tegorocznego challengu.

Jak można nas wesprzeć ?

Przyłączam się do akcji #polanadzieinapomorzu

Pomagamy hospicjom na Pomorzu @Hospicjum Pomorze Dzieciom@Fundacja Hospicyjna @Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie @Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni@Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio @Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przysta@Pomorskie Hospicjum

Jak pomóc?

· Wstaw na swoją tablicę FB zdjęcie lub filmik z żółtym motywem.

· Skopiuj ten tekst i dołącz do posta ze zdjęciem.

· Nominuj 3 osoby (firmy lub instytucje) oznaczając je w treści postu.

Zrób zbiórkę (jeśli możesz) i wpłać zebraną kwotę na wspólne konto Pól Nadziei na Pomorzu: 66 1540 1098 2001 5562 4727 0012

Tytuł przelewu: Pola Nadziei na Pomorzu.

Liczymy na Waszą kreatywność . Niech dobro zakwitnie dla Pomorskich Hospicjów!

• WESOŁEGO ALLELUJA!

• Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu zdrowia oraz radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Wesołego Alleluja!

Poniżej zamieszczamy zdjęcia prac konkursowych, które wykonali nasi uczniowie przy okazji konkursu na najpiękniejszą pisankę. Rozstrzygnięcie konkursu już niebawem :)