• Spis powszechny

Przypominamy, że trwa spis próbny – już tylko do końca kwietnia. Spis próbny to część przygotowań do właściwego spisu ludności, który odbędzie się w 2021 r. Spisy powszechne i ich wyniki są tak ważne dla naszego kraju i społeczeństwa, że ustawodawca nałożył obowiązek udziału w spisie. Bo #LiczySięKażdy! Mieszkańcu Gminy Puck – spełnij swój obowiązek i spisz się! To proste – wchodzisz na stronę https://spis.gov.pl i wypełniasz formularz. Nie zwlekaj – zostało już tylko kilka dni!

• GUS przypomina

Przypominamy, że trwa spis próbny! Mieszkańcu Gminy Puck – spełnij swój obowiązek i spisz się!

To proste – wchodzisz na stronę https://spis.gov.pl i wypełniasz formularz.

Jeśli potrzebujesz pomocy – najpierw obejrzyj film z instrukcją:

Możesz też zadzwonić na infolinię: 22 279 99 99.

• Spis próbny

W dniach od 1 do 30 kwietnia 2020 r. na terenie gminy Puck przeprowadzany jest spis próbny przed Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Spis jest obowiązkowy a podstawową formą uczestnictwa w nim jest SAMOSPIS INTERNETOWY. Tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach spis będzie przeprowadzał rachmistrz spisowy telefonicznie. Prosimy mieszkańców gminy Puck o aktywny udział w spisie. Państwa zaangażowanie pomoże nam przygotować się do realizacji Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań zaplanowanego na 2021 r. Logowanie do aplikacji jest intuicyjne, bezpieczne i możliwe z komputera oraz telefonu komórkowego mającego połączenie z internetem. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego (http://spis.gov.pl) i Urzędu Gminy Puck (http://gmina.puck.pl/w-kwietniu-na-terenie-gminy-puck-odbedzie-sie-probny-spis-powszechny-m

• Rekrutacja

W związku z zakończeniem rekrutacji do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej im. Leona Bizewskiego w Gnieżdżewie informujemy, że wszystkie dzieci zostały zakwalifikowane zgodnie ze złożonymi wnioskami.

• UWAGA - ZAJĘCIA ODWOŁANE

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

• Szanowni Rodzice

W zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa proszę by nie przysyłali Państwo przeziębionych i chorych dzieci do szkoły.

Wychowawcy i nauczyciele klas w najbliższym czasie w ramach zajęć z wychowawcą oraz wybranych przedmiotów przypomną uczniom o podstawowych zasadach higieny osobistej. Zapoznają z instrukcją mycia rąk, która znajduje się w każdej toalecie oraz przeprowadzą rozmowę na temat podstawowych zasad higieny: częstego mycia rąk z użyciem mydła i ciepłej wody oraz ochrony podczas kaszlu i kichania.Jeżeli Państwa dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne, proszę niezwłocznie powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną i zgłosić się do oddziału obserwacyjno - zakaźnego.Rodzice dzieci do 8 roku życia w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola lub

• Uwaga - rekrutacja

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Leona Bizewskiego w Gnieżdżewie informuje,
            że w dniach od 10 lutego 2020 r. do 6 marca 2020 r.
            odbywa się postępowanie rekrutacyjne dzieci na rok szkolny 2020/2021 do:
            oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im Leona Bizewskiego w Gnieżdżewie oraz
            klasy I Szkoły Podstawowej Leona Bizewskiego w Gnieżdżewie.

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021 ODBYWA SIĘ
            WEDŁUG NASTĘPUJĄCYCH ZASAD:

Zapisów proszę dokonywać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00.

Druki wymaganych dokumentów oraz szczegółowe informacje będą dostępne na stronie internetowej szkoły oraz w sekretariacie szkoły od dnia 10.02.2020 r.

Jeżeli dziecko, które mieszka w obwodzie szkoły, będzie uczęszczało do klasy pierwszej poza obwodem – rodzice są zobowiązani poinformować o tym fakcie Dyrekcję szkoły w w/w terminach.

Zarządzenie Wójta Gmin

Wtorek 07.05.2024